OGRODZENIA TYMCZASOWE WYNAJEMZabezpieczenie terenu inwestycji budowlanej, robót drogowych, przestrzeni przemysłowych czy wydarzeń o charakterze masowym nie oznacza wcale, że ogrodzenie przenośne do stworzenia płotu tymczasowego trzeba kupować. Dostępną opcją jest również wynajem ogrodzeń budowlanych, czyli czasowe wykorzystanie przęseł i akcesoriów należących do wyspecjalizowanej firmy w zamian za czynsz, czyli najczęściej miesięczną opłatę. Ogrodzenie tymczasowe jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku konieczności odseparowania dużego terenu na niezbyt długi czas. Z jednej strony zakup paneli i innych elementów niezbędnych do budowy przestawnego ogrodzenia sprawia, że stają się one majątkiem firmy, którym może ona dowolnie dysponować. Z drugiej – jak każdy składnik majątku – wymaga dobrego zarządzania, by przynosić zyski zamiast strat. A to oznacza wzięcie odpowiedzialności także za odpowiednie przechowywanie, transport, montaż, demontaż oraz ewentualny zbyt.

Decydując się na ogrodzenia przenośne w formie wynajmu, można także skorzystać z wiedzy, doświadczenia i szerokiej oferty przęseł i akcesoriów montażowych należących do zewnętrznego podmiotu w zamian za stałą, przewidywalną opłatę. Różnorodność projektów inwestycyjnych, ich zakresu, czasu trwania, specyfiki przestrzennej sprawiają, że nawet dla dużych i intensywnie działających firm budowlanych wynajem ogrodzenia tymczasowego może stanowić atrakcyjne uzupełnienie ich własnych zasobów.

Zalety wynajmu ogrodzeń tymczasowych:

1. Asortyment

Każda inwestycja, czy wydarzenie wymagają zastosowania różnych rodzajów wygrodzeń: przęseł ażurowych, przęseł pełnych, barier przenośnych, ostrzegawczych PCV lub innego typu ogrodzenia tymczasowego. W wyspecjalizowanej firmie zajmującej się wynajmem ogrodzeń można dobrać ich ilość i rodzaj precyzyjnie do potrzeb danego projektu.

2. Koszty

Wynajem ogrodzeń budowlanych zwykle jest tańszy niż zakup, gdyż eliminuje wydatki związane z magazynowaniem, czy niewłaściwym doborem rodzaju ogrodzeń do danej sytuacji. Nie każda firma dysponuje np. miejscem, by po zakończeniu inwestycji przechowywać ogrodzenia tymczasowe. Cena zakupu przęseł nie uwzględnia tego typu ``ukrytych`` kosztów eksploatacyjnych. A wynajmując ogrodzenie placu budowy, opłaty ponosi się tylko w czasie trwania danego projektu czy wydarzenia.

3. Płynność finansowa

Zakup ogrodzeń budowlanych związany jest z dużym, jednorazowym wydatkiem, bądź wykorzystaniem kredytu obrotowego i ponoszeniem dodatkowych opłat z tego tytułu. Istnieje oczywiście możliwość późniejszej ich sprzedaży, jednak to również wymaga dodatkowego czasu i zaangażowania. Decydując się wynajem ogrodzeń budowlanych, mamy do czynienia jedynie ze stałą, cykliczną opłatą, której wysokość i czas trwania są z góry znane.

4. Elastyczność

Zmiana zakresu umowy najmu, której przedmiotem są ogrodzenia budowlane tymczasowe, np. zwiększenie lub zmniejszenie ilości przęseł budowlanych - jest zdecydowanie łatwiejsza i mniej kosztowna niż w przypadku zakupu ogrodzeń. I nie ma tu znaczenia czy inwestycja jest realizowana w Warszawie, Krakowie, Szczecinie czy innym miejscu Polski. Wszędzie dostawca czy producent ogrodzeń budowlanych może szybko uzupełnić ilość potrzebnych przęseł czy akcesoriów.

5. Kontrola

Chcąc precyzyjnie monitorować i kontrolować koszty danej budowy, warto zdecydować się na kontakt z wyspecjalizowaną firmą, która wypożycza ogrodzenia tymczasowe. Wynajem umożliwia dokładne przyporządkowanie kosztów do konkretnej inwestycji budowlanej czy określonego projektu, a tym samym lepszą ocenę ich opłacalności.

6. Satysfakcja

Stosowanie w ramach wynajmu systemowych zabezpieczeń, takich jak certyfikowane ogrodzenia tymczasowe budowy - w postaci przęseł pełnych i ażurowych, jak i barier ochronnych - daje inwestorowi pewność właściwego zabezpieczenia placu budowy zgodnie z prawnymi regulacjami i wymogami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wynajem – optymalne rozwiązanie tymczasowe w przystępnej cenie!

WYNAJEM OGRODZEŃ - JAK ZAMÓWIĆ?
Aby wynająć ogrodzenie tymczasowe, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź wysłać zapytanie ofertowe lub odwiedzić jeden z naszych oddziałów. Resztę już załatwią nasi Przedstawiciele.

Do szybkiego przygotowania wyceny potrzebujemy informacji na temat szacowanego terminu wynajmu, ilości (najlepiej w metrach bieżących) oraz miejsca realizacji. Po otrzymaniu każdego zapytania kontaktujemy się z Klientem w celu precyzyjnego rozpoznania potrzeb. Następnie na poziomie oferty dobieramy optymalne ogrodzenie tymczasowe z niezbędnymi akcesoriami i przygotowujemy wycenę.

Na każdym etapie służymy pomocą i radą. Jesteśmy po to, by rozwiązywać problemy Klientów! Pamiętaj, że obok wynajmu ogrodzeń świadczymy również usługi montażu / demontażu, dostawy i brandingu (systemowe tabliczki firmowe, banery reklamowe, tablice informacyjne).

KONTAKT Z DORADCĄ Zapraszamy do składania zapytań!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!