USŁUGI

Firma Salvada oferuje nie tylko szeroki asortyment produktów wygrodzeniowych do tymczasowego zabezpieczania inwestycji budowlanych, przestrzeni przemysłowych, drogowych oraz imprezowych – ale również szereg usług towarzyszących:

BŁYSKAWICZNE WYCENY

Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego na bieżąco przygotowujemy oferty i kalkulacje dla naszych kontrahentów na potrzeby obsługiwanych inwestycji i przetargów.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Służymy każdemu wiedzą związaną z jak najlepszym doborem produktów i akcesoriów do tymczasowego zabezpieczania placów budów oraz innych przestrzeni roboczych bądź eventowych.

WYNAJEM

Aby postawić tymczasowe ogrodzenie w związku z realizowaną inwestycją, czy wydarzeniem nie trzeba wcale go kupować. Dostępną opcją jest również jego wynajem, czyli czasowe wykorzystanie ogrodzeń należących do wyspecjalizowanej firmy w zamian za czynsz, czyli - zwykle miesięczną - opłatę.

MONTAŻ

Nasze ogrodzenia tymczasowe oferujemy wraz z niezbędnym zestawem akcesoriów i narzędzi do ich samodzielnego montażu. Współpracujemy też z ekipami w całym kraju, które mogą wykonać go na życzenie klienta.

BRANDING (REKLAMA NA OGRODZENIU)

Oferowane przez nas ogrodzenia mogą pełnić również funkcje dodatkowe związane z promocją inwestora, wykonawcy i samej inwestycji.

TRANSPORT I LOGISTYKA

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dogranie terminu i sposobu dostawy dla powodzenia całości inwestycji czy innych projektów realizowanych przez naszych kontrahentów. Zawsze nasze produkty oferujemy z uwzględnieniem usługi transportowej, która jest dostępna na terenie całej Polski i Europy.
KONTAKT Z DORADCĄ SZYBKO | FACHOWO | SKUTECZNIE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!