O NAS

Jesteśmy doświadczoną i rzetelną firmą, która specjalizuje się w produktach ogrodzeniowych do tymczasowego zabezpieczania placów budów oraz przestrzeni przemysłowych, drogowych czy imprezowych. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Stawiamy na profesjonalizm obsługi oraz kompleksowość oferty, jednocześnie zachowując wysoką jakość usług. Obsługujemy zarówno duże inwestycje, jak i małe lokalne projekty. Za naszą misję uznajemy wyznaczanie standardów w zakresie tworzenia bezpiecznego środowiska pracy z wykorzystaniem systemowych ogrodzeń tymczasowych.

Obok sprzedaży, świadczymy także usługi wynajmu ogrodzeń tymczasowych, montażu, dostawy oraz brandingu naszych produktów. Doradzamy, opracowujemy plany zabezpieczeń inwestycji budowlanych i dobieramy do nich optymalne rozwiązania produktowe.

Zapraszamy do współpracy!

SALVADA - SPECJALIZACJA

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ogrodzeń budowlanych i barier przenośnych zaowocowało rozwinięciem kontaktów z najlepszymi europejskimi producentami i atrakcyjnymi warunkami handlowymi. Posiadamy największą ofertę przęseł tymczasowych w Polsce.
Kilkadziesiąt rodzajów przęseł ażurowych i przęseł pełnych z blachy trapezowej, specjalistyczne i nowatorskie akcesoria montażowe, system barier tymczasowych — stalowych i z tworzywa sztucznego. Dysponujemy kompletnym systemem ogrodzeń budowlanych.

SALVADA - ZASIĘG

Nasze produkty są sprzedawane zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Samodzielnie organizujemy hurtowe dostawy zamówionych produktów poprzez transport kołowy TIR czy załadunek kontenerów do transportu morskiego.

SALVADA - JAKOŚĆ

Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe normy jakościowe. Świadczą o tym liczne certyfikaty oraz gwarancje, które posiadamy. Ponadto, stale obserwujemy pojawiające się na rynku nowości, które wprowadzamy do oferty po wykonaniu serii wewnętrznych testów.

SALVADA - KOMPLEKSOWOŚĆ

Każde skierowane do nas zapytanie traktujemy indywidualnie. Staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie, niezależnie od stopnia jego złożoności.
Obok sprzedaży, świadczymy również usługi montażu, wynajmu, dostawy oraz brandingu naszych produktów. Doradzamy, opracowujemy plany zabezpieczeń inwestycji budowlanych i dobieramy do nich optymalne rozwiązania produktowe.
KONTAKT Z DORADCĄ Zapraszamy do składania zapytań!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!