USŁUGI

Firma Salvada oferuje nie tylko szeroki asortyment z branży ogrodzeń tymczasowych, na który składają się m.in. takie produkty jak ogrodzenia budowlane ażurowe, ogrodzenia budowlane pełne, stalowe bariery przenośne i ochronne bariery PCV – ale również szereg usług towarzyszących:

BŁYSKAWICZNE WYCENY

Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego na bieżąco przygotowujemy oferty i kalkulacje dla naszych kontrahentów na potrzeby obsługiwanych inwestycji i przetargów. Ogrodzenia budowlane tymczasowe jesteśmy w stanie oferować na bezkonkurencyjnych warunkach.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Służymy każdemu wiedzą związaną z jak najlepszym doborem produktów i akcesoriów do tymczasowego zabezpieczania placów budów oraz innych przestrzeni roboczych bądź eventowych. Profesjonalne ogrodzenie budowlane tymczasowe, aby spełniało swoje zadania, musi być dopasowane do wymagań danej inwestycji.

WYNAJEM OGRODZEŃ TYMCZASOWYCH

Aby postawić ogrodzenie tymczasowe w związku z realizowaną inwestycją, czy wydarzeniem nie trzeba wcale go kupować. Dostępną opcją jest również wynajem ogrodzeń budowlanych czy barier przenośnych, czyli czasowe wykorzystanie ogrodzeń należących do wyspecjalizowanej firmy w zamian za czynsz, czyli - zwykle miesięczną - opłatę. Działamy jako ogólnopolska wypożyczalnia ogrodzeń budowlanych i barier tymczasowych.
Dowiedz się więcej

MONTAŻ OGRODZEŃ TYMCZASOWYCH

Nasze ogrodzenia tymczasowe oferujemy wraz z niezbędnym zestawem akcesoriów i narzędzi do ich samodzielnego montażu. Współpracujemy też z ekipami w całym kraju, które mogą wykonać go na życzenie klienta. Usługę montażu świadczymy dla klientów, których interesuje zarówno zakup jak i wynajem ogrodzeń tymczasowych.
Dowiedz się więcej

BRANDING (REKLAMA NA OGRODZENIU)

Oferowane przez nas ogrodzenia budowlane tymczasowe mogą pełnić również funkcje dodatkowe związane z promocją inwestora, wykonawcy i samej inwestycji. Branding jest dostępny dla wszystkich kontrahentów, którzy zdecydowali się za zakup lub wynajem ogrodzeń budowlanych czy barier tymczasowych.
Dowiedz się więcej

TRANSPORT I LOGISTYKA

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dogranie terminu i sposobu dostawy dla powodzenia całości inwestycji czy innych projektów realizowanych przez naszych kontrahentów. Zawsze nasze ogrodzenia budowlane czy bariery tymczasowe oferujemy z uwzględnieniem usługi transportowej, która jest dostępna na terenie całej Polski i Europy.
KONTAKT Z DORADCĄ SZYBKO | FACHOWO | SKUTECZNIE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!