AKCESORIA DO OGRODZEŃ BUDOWLANYCH

Akcesoria montażowe dostępne w naszej ofercie zostały tak zaprojektowane, by stanowiły integralną część naszego systemu ogrodzeń tymczasowych. Składają się na nie między innymi takie produkty jak stopy betonowe i stopy PCV, złączki, podpory stabilizujące, szpilki, palety transportowe, zawiasy, kółka jezdne czy plandeki ochronne.

Wszystkie nasze akcesoria montażowe powstały z myślą o tym, by profesjonalnie i skutecznie zabezpieczać plac budowy oraz zapewniać jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfort pracy.

Złączki do ogrodzeń budowlanych tymczasowych

Złączki stanowią niezbędny element systemu ogrodzeń tymczasowych (ogrodzeń budowlanych). Służą do łączenia ze sobą kolejnych przęseł ażurowych i przęseł pełnych. Zapewniają solidne i trwałe połączenie. Dodatkowo stabilizują i usztywniają całe wygrodzenie. Są również niezbędnym elementem montażowym dla innych akcesoriów (np. podpór do ogrodzeń budowlanych).

Stopy do ogrodzeń budowlanych (podstawy do ogrodzeń tymczasowych)

Stopy stanowią jeden z głównych elementów systemu ogrodzeń budowlanych. Służą do ustawiania i stabilizowania przęseł tymczasowych ażurowych i przęseł pełnych z blachy trapezowej. Posiadają specjalne otwory montażowe do zakończeń rurowych. Mogą być wykonane ze zbrojonego betonu, tworzywa sztucznego lub ze stali ocynkowanej (stopy płaskie)

Podpory do ogrodzeń budowlanych

Podpory to systemowe rozwiązania wsporcze wykorzystywane przy montażu ogrodzeń budowlanych – ażurowych i pełnych. Zapewniają stabilne ustawienie ogrodzeń tymczasowych – minimalizują ryzyko przesunięcia przęseł oraz zapobiegają ich przewracaniu w sytuacji wystąpienia niesprzyjających warunków pogodowych.

Palety transportowe do ogrodzeń budowlanych

Palety do ogrodzeń budowlanych to nowoczesne i niezwykle praktyczne rozwiązania systemowe służące do bezpiecznego i wygodnego załadunku, transportu oraz składowania samych przęseł tymczasowych bądź gotowych kompletów ze stopami betonowymi lub stopami z tworzywa sztucznego. Zapewniają bezpieczne magazynowanie przęseł we właściwej dla nich pionowej pozycji i chronią je przed uszkodzeniami w transporcie i przy późniejszym przechowywaniu.

KONTAKT Z DORADCĄ Zapraszamy do składania zapytań!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!