MONTAŻ OGRODZEŃ TYMCZASOWYCH

Zakup lub wynajem ogrodzeń tymczasowych zawsze wiąże się z koniecznością ich właściwego montażu. Wbrew pozorom nie jest to proste zadanie i lepiej powierzyć je wyspecjalizowanej profesjonalnej ekipie, która posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. Minimalizuje się w takiej sytuacji ryzyko błędów, które mogą uwidaczniać się dopiero z czasem (np. przy niesprzyjających warunkach pogodowych). Nawet jak dysponuje się własnymi zasobami osobowymi do montażu – to często – lepiej je wykorzystać do innych bardziej pilnych zadań, których przy inwestycjach budowlanych nigdy nie brakuje.

Już na etapie przedrealizacyjnym zapewniamy pomoc doradczą z zakresu niezbędnych prac przygotowawczych, które muszą zostać wykonane na terenie przeznaczonym pod ogrodzenie tymczasowe. Dokonujemy wizji lokalnej terenu i opiniujemy wybrane produkty ogrodzeniowe. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, a prace przez nas wykonywane cechuje najwyższa jakość. Jednocześnie przywiązujemy bardzo dużą wagę do terminowości i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasza oferta montażu ogrodzeń tymczasowych obejmuje przede wszystkim: ogrodzenia budowlane ażurowe z podporowaniem lub bez (niezależnie od podłoża), ogrodzenia budowlane pełne z blachy trapezowej z pełnym podporowaniem i kotwieniem (niezależnie od podłoża), bramy i furtki tymczasowe, ogrodzenia tymczasowe z płyt OSB, bariery tymczasowe stalowe, bariery ostrzegawcze z tworzywa sztucznego, plandeki ochronne i siatki tenisowe na ogrodzeniu tymczasowym, banery reklamowe, tablice informacyjne mocowane do przęseł i barier.

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ MONTAŻU OGRODZENIA?
Aby zamówić usługę montażu ogrodzenia tymczasowego, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź wysłać zapytanie ofertowe lub odwiedzić jeden z naszych oddziałów. Resztę już załatwią nasi Przedstawiciele.

Najczęściej łączymy wycenę montażu z wyceną i doborem odpowiednich produktów ogrodzeniowych. Zazwyczaj wycena montażu poprzedzona jest wizją lokalną terenu, na którym będzie ogrodzenie ustawione. Zawsze do przygotowania wyceny potrzebujemy informacji na temat szacowanego terminu montażu, ilości (najlepiej w metrach bieżących) oraz miejsca realizacji.

Po otrzymaniu każdego zapytania kontaktujemy się z Klientem w celu precyzyjnego rozpoznania potrzeb. Następnie na poziomie oferty dobieramy optymalne ogrodzenie tymczasowe z niezbędnymi specjalistycznymi akcesoriami i przygotowujemy wycenę z usługą montażu.

Na każdym etapie służymy pomocą i radą. Jesteśmy po to, by rozwiązywać problemy Klientów! Pamiętaj, że obok montażu ogrodzeń świadczymy również usługi wynajmu, dostawy i brandingu (systemowe tabliczki firmowe, banery reklamowe, tablice informacyjne).

KONTAKT Z DORADCĄ Zapraszamy do składania zapytań!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!