BRANDING - REKLAMA NA OGRODZENIU TYMCZASOWYM

Ogrodzenie tymczasowe w postaci przęseł ażurowych, przęseł pełnych z blachy trapezowej, płyt OSB czy barier przenośnych jest coraz częściej wykorzystywane do prezentowania określonych treści reklamowych bądź informacyjnych.

Umożliwia to sama konstrukcja ogrodzeń tymczasowych, które w naturalny sposób stają się gotowymi „rusztowaniami” pod nośniki treści. Każdy inwestor czy wykonawca określonej inwestycji budowlanej powinien rozważyć możliwość zagospodarowania powierzchni ogrodzeń tymczasowych do prezentacji swojej firmy, produktu czy usługi.

Oferujemy Państwu takie formy brandingu jak banery reklamowe, banery informacyjne, tabliczki z logo oraz dibondowe tablice z reklamami czy informacjami o inwestycji czy wykonawcy.

BRANDING - JAK ZAMÓWIĆ?
Jeśli chcesz zlecić nam wykonanie banerów reklamowych, tablic informacyjnych czy tabliczek z logotypem, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź wysłać zapytanie ofertowe lub odwiedzić jeden z naszych oddziałów. Resztę już załatwią nasi Przedstawiciele.

Zawsze do przygotowania wyceny potrzebujemy informacji na temat ilości banerów lub tablic oraz o ich przeznaczeniu (montaż na ogrodzeniu ażurowym, przęsłach pełnych, płytach OSB bądź barierach). Po otrzymaniu każdego zapytania kontaktujemy się z Klientem w celu precyzyjnego rozpoznania potrzeb i ustalenia niezbędnych szczegółów.

Ostateczny projekt wykonawczy banerów, tablic czy tabliczek zawsze jest konsultowany i akceptowany przez Klienta. Na każdym etapie służymy pomocą i radą. Jesteśmy po to, by rozwiązywać problemy Klientów! Pamiętaj, że obok brandingu świadczymy usługi wynajmu, dostawy i montażu.

KONTAKT Z DORADCĄ Zapraszamy do składania zapytań!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!