OGRODZENIA BUDOWLANE PEŁNE

Ogrodzenia budowlane pełne powstają na bazie ocynkowanej ramy stalowej wykonanej z kątowników bądź ceowników i rur oraz z blachy trapezowej jako wypełnienia. Przęsła pełne cechuje duża wytrzymałość i dużo wyższe parametry ochronne niż przęsła ażurowe. Skutecznie zabezpieczają osoby postronne przed przypadkowym kontaktem z odpadami budowlanymi i uniemożliwiają im wstęp na teren budowy.

Przęsła pełne można łączyć ze wszystkimi rodzajami tymczasowych przęseł ażurowych z naszej oferty. Elementami uzupełniającymi są systemowe bramy i furtki z blachy trapezowej oraz cała gama specjalistycznych akcesoriów montażowych.

Przęsła pełne 2,3 m

Przęsła pełne 2,3 m to wysokiej jakości, stabilne i trwałe ogrodzenia budowlane o długości 2310 mm. Zbudowane są z ocynkowanej stalowej ramy wypełnionej ocynkowaną lub malowaną blachą trapezową.

Przęsła pełne 2,9 m

Przęsła pełne 2,9 m to to wysokiej jakości, stabilne i trwałe ogrodzenia budowlane o długości 2920 mm w wersji standard i długości 2875 mm w wersji „light”. Zbudowane są z ocynkowanej stalowej ramy wypełnionej blachą trapezową.

Przęsła pełne niskie

Przęsła pełne niskie to trwałe i bardzo stabilne ogrodzenia budowlane o niestandardowej wysokości 1000 mm. Zbudowane są z ocynkowanej stalowej ramy wypełnionej blachą trapezową. Znajdują zastosowanie w specyficznych przestrzeniach roboczych, gdzie nie można stosować przęseł wysokich.

Przęsła półpełne

Przęsła półpełne to ogrodzenia budowlane o nietypowej konstrukcji łączącej cechy ogrodzeń pełnych i ogrodzeń ażurowych. Zbudowane są z ocynkowanej stalowej ramy wypełnionej w dolnej części blachą trapezową (ocynkowaną lub malowaną proszkowo), a w górnej stalową siatką stosowaną przy produkcji przęseł ażurowych.

Bramy i furtki pełne

Bramy i furtki z blachy trapezowej to uzupełniający element systemu ogrodzeń budowlanych. Pozwalają na wjazd lub wstęp na teren danego terenu, gdzie odbywają się prace budowlane. Można je łączyć z dostępnymi w naszej ofercie wszystkimi rodzajami przęseł ażurowych oraz przęseł pełnych z blachy trapezowej.

KONTAKT Z DORADCĄ Zapraszamy do składania zapytań!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!